Недалеко від кордону з Казахстаном відбудуться масштабні навчання Збройних сил Росії. Про це повідомляє представник управління РВСН майор Дмитро Андреєв, передає новину "Преса України".

За його словами, у вересні на Алтаї відбудуться навчання, на яких задіють військовослужбовців Ракетних військ стратегічного призначення Росії і бойову авіацію. В маневрах візьмуть участь більше чотирьох тисяч чоловік і близько 400 одиниць техніки.

"Перш за все будуть використані винищувачі-перехоплювачі Міг-31 і розвідники Су-24МР", – зазначає майор.

Експерти припустили, що РФ може заявити свої права на північні області Казахстану. Адже, про приналежність цих територій до Росіїї неодноразово заявляв російський політик Володимир Жириновський.

Хоча, президент РФ Володимир Путін при цьому наголосив, що "державність" Казахстану залежить від Нурсултана Назарбаєва.Андрєєв додав, що навчання Збройних сил РФ в останні місяці неодноразово проводилися в різних регіонах Росії.

Як повідомлялось, у січні Міністерство оборони РФ на 2014 рік запланувало понад 60 військових навчань і більше 40 різних зборів.

Нагадаємо, що маневри проходили також, поблизу від російсько-українського кордону. Тому ЄС та США були стурбовані присутністю великої кількості бійців РФ і військової техніки недалеко від східних областей України, де озброєні терористи ведуть бої з силами АТО.

Крім того, за словами представника групи "Інформаційний Опір" Дмитра Тимчука, Росія продовжує накопичувати свої війська в прикордонних з Україною районах.

Джерело: Стик‡агрузка...