Глава РФ шкодує, що відносини між країнами знаходяться в замороженому стані

Президент РФ Володимир Путін висловив жаль, що відносини РФ-США знаходяться в замороженому стані, а також назвав, коли може настати "відлига". Про це він заявив на Східному економічному форумі, передає Корупція.Інфо.

"На жаль, у нас відносини знаходяться в досить замороженому стані. Вважаю, не з нашої вини", – сказав Путін.

За його словами, відлига у відносинах РФ-США не настане, поки США не почнуть враховувати і поважати інтереси Росії.

"Можна вийти з договору про протиракетну оборону в односторонньому порядку і розвивати цю систему під приводом Іранської ядерної загрози, а коли вона припинила своє існування – іранська ядерна загроза – зробити вигляд, що ми про все забули і, не звертаючи ні на що уваги, розвивати цю систему далі. Якщо така логіка буде тривати, то тоді не думаю, що настане якась відлига. А якщо наші партнери погодяться все-таки з іншою логікою, з логікою обліку взаємних інтересів, шанобливого ставлення до інтересів один одного, то тоді зміняться принципово наші відносини", – сказав Путін.

Він зазначив, що Росія не була ініціатором охолодження відносин із Заходом.

"Ми в будь-яку секунду готові в повномасштабному обсязі розгорнути нашу співпрацю. Але це залежить не тільки від нас, це залежить від того, як захочуть будувати відносини з Росією керівники майбутньої американської адміністрації", – наголосив глава РФ.