Президент Росії Володимир Путін назвав "великою помилкою" указ українського лідера Петра Порошенка про припинення державного фінансування окремих територій Донбасу, що знаходяться під контролем сепаратистів.

"Із ЗМІ я дізнався про те, що Президент України видав указ про фактично економічну блокаду регіонів – Донецька, Луганська. Мені здається, що це велика помилка, тому що вони власною рукою відрізують ці регіони. Навіщо?", – сказав Путін на прес-конференції перед вильотом з Брісбена,де він брав участь в саміті G20.  

"Це не фатально і мені хочеться сподіватися, що життя, практика внесуть свої корективи до реалій", – цитує Путіна Російська служба Бі-бі-сі.  

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ № 875/2014, який вводить вирішення СНБО по Донбасу, прийняте 4 листопада після проведення так званих "виборів" в ДНР і ЛНР. Згідно з документом, Порошенко доручив протягом місяця припинити обслуговування банківських рахунків підприємств і населення на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

 

Джерело: ultramir.net