Збройні сили України нанесли успішний удар по окупантам у захопленому селі в Херсонській області під час ворожої наради.

За інформацією партизанського руху, у будівлі знаходились високопосадовці армії Російської Федерації. Їх було ліквідовано.

«Учора завдяки інформації яке надало підпілля та небайдужі місцеві жителі, було завдано удару по будівлі, де проходила нарада окупантів у тимчасово окупованому селі Ювілейне Херсонської області», — йдеться в повідомленні.

Як зазначають партизани, внаслідок успішних дій відомо про п’ятьох ліквідованих російських армійських високопосадовців.

Нагадаємо, що це був не єдиний успішний удар ЗСУ 28 листопада. Раніше повідомлялось, що у Токмаку Запорізької області пролунали вибухи. Перед ними в місті зникало світло. Пізніше стало відомо, що наслідком цих вибухів став «приліт» по будівлі, яку використовували окупанти. Вона розташована у центрі міста. Окупанти відразу почали евакуювати поранених. Точна кількість ліквідованих росіян наразі невідома.

“У Токмаку ворог вдарив ракетами по офіцерах, які зібралися на нараду. Загинули 14 осіб”, – пише російський канал і продовжує:

У Токмаку ворог завдав удару по госпіталю. У нас є додаткові дані з приводу цієї трагедії. Публікуємо їх на прохання товаришів по службі загиблих військових.

За даними трьох наших джерел (у Міноборони та серед військових, які зараз перебувають у Токмаку), удар було завдано під час наради офіцерів. Вони обговорювали небезпечну активізацію противника на Запорізькому напрямку фронту. Нараду спеціально зібрали в госпіталі. Вирішили, що українці не здогадаються, що її можуть провести в такому місці.

«Але хтось здав ворогу інформацію про збори офіцерів. І було, на жаль, завдано дуже точного удару, ракети прилетіли саме туди, де проходила нарада”, – розповів нам військовий, який зараз перебуває в Токмаку. Загинули 14 осіб, 11 із них – офіцери» — повідомили російські військові.