Головні новини Львова
Подобається

Путін розповів про військово-гуманітарну місію ДНР і ЛНР

29/08/2014     Автор: admin
Путін розповів про військово-гуманітарну місію ДНР і ЛНР
Президент Росії вважає, що це відведе війська від населених міст. 
29 серпня президент Росії Володимир Путін заявив, що сенс військово-гуманітарної операції сил ЛНР і ДНР полягає в тому, щоб відсунути від великих міст артилерію і системи залпового вогню. Про це йшлося під час молодіжного форуму "Селігер", пише Інтерфакс. 
 
– У чому сенс сьогоднішніх дій – відсунути від великих міст артилерію і системи залпового вогню, – заявив російський президент. 
 
За його словами, таким чином, мирне населення Донбасу буде менше піддаватися обстрілам. 
 
– І що ми чуємо у відповідь від наших західних партнерів? Що вони не можуть цього робити? Що вони повинні дозволити всім себе розтерзати, вбити і тоді вони будуть хорошими? Треба сісти за стіл переговорів. Позиція наших партнерів ось до чого зводиться. Я вже це для себе з'ясував: так, потрібно сідати за стіл переговорів, але поки потрібно дати властям України трошки постріляти, – заявив Путін. 
 
Також російський президент зазначив, що сьогодні єдиний шлях до перемир'я – це переговори Києва з утворилася владою на сході України. 
 
– Треба змусити українську владу почати предметно переговори. Чи не з технічних питань, що надзвичайно важливо, звичайно, а вони носять гуманітарний характер – обмін полоненими, як вони кажуть, ще якісь питання. Треба субстантивно, дипломати люблять вживати це слівце, по суті зрозуміти – які права будуть у народу Донбасу, Луганська, всього південного сходу країни, – заявив президент Росії. 
 
Путін заявив, що домовився з Порошенком про передачу десантників 
 
– Ми з Петром Олексійовичем Порошенком про це говорили, і він запевнив мене в тому, що російські військовослужбовці будуть передані Росії так само, як ми передавали та передаємо до сих пір військовослужбовців української армії, – сказав Путін. 
 
За його словами, на російській території також неодноразово опинялися українські військовослужбовці. 
 
Джерело: Комсомольська правда