njemcov

Володимир Путін як завжди «гідно» повів себе перед прибічниками Нємцова, пообіцявши знайти убивць опозиціонера. Президент РФ навіть не зумів по-людськи висловити співчуття мамі загиблого політика.

 У так званому листі «скорботи» для Діні Єйдман Путін підкреслив у першу чергу національність, а не співчуття. Таку думку висловив український журналіст Віталій Портніков. 

«Перше, що зробив Путін після вбивства Нємцова – так це направив співчуття  його матері. В принципі, що в цьому такого, цілком гідний, природний вчинок. Якби не одне «але» – офіційні ЗМІ спеціально підкреслювали, що співчуття спрямовані Діні Яківні Эйдман, матері Бориса Нємцова. Саме в такому порядку. І давайте хоча б ми з вами не будемо прикидатися один перед одним і зрозуміємо, що цією телеграмою підкреслювалася не скорбота, а національність», – зазначив Портнівков у соцмережі. 

Додав, що таким чином Кремль вирішив нагадати, що Нємцов – не російський політик, а «сумнівний персонаж з мамою Діною Яківною».

Нагадаємо, мати російського опозиціонера Бориса Нємцова попереджала сина про смерть від рук Путіна, про що сам політик публічно заявив за декілька днів до смерті. 

Джерело: Корупція.інфо