576708

Кремль має намір і надалі пробиратися вглиб української території, паралельно закріплюючись на вже зайнятих рубежах. Найімовірніша дата чергового наступу — кінець червня.

Про це заявив американський політолог Ян Бжезінський в інтерв'ю для Center for Eastern European Perspectives, передає Корупція.Інфо

На думку експерта, російсько-терористичні війська створюють ударний "кулак" з метою подальшого наступу на українські території."Складно передбачити, коли саме Путін вирішить завдати удару. Але я думаю, що таке численне угруповання нарощується з конкретною метою ескалації конфлікту. Швидше за все, в Кремлі вичікують потрібного моменту, у тому числі в геополітичному плані, щоб просунутися далі вглиб території України. Але поки точної дати наступу ми не можемо знати", — сказав Бжезінський.

На його думку, Путін вичікує слушний момент, коли країни ЄС будуть менш схильні до жорсткості санкції, як це було з атакою Маріуполя в розпал парламентських виборів у Греції.

"Наступною слушною нагодою для Путіна цілком може стати фінальна стадія переговорів навколо без'ядерної програми Ірану, які заплановані на 30 червня. Саме в цей період Заходу потрібна монолітна єдність щодо договору з Іраном. Оскільки Росія виступає повноправним членом переговорів, у Кремлі можуть скористатися цим моментом і здійснити подальшу ескалацію в Україні. Природно, в такий складний момент США і ЄС будуть менш схильні до запровадження додаткових заходів у відповідь проти Кремля", — підкреслив Бжезінський.