У Сінгапурі 14 листопада президента РФ Володимира Путіна, який приїхав на саміт Росія – АСЕАН, зобов’язали пройти через рамки металошукача.

Це сталося, коли він приїхав на зустріч у торгово-виставковому центрі Suntec, – повідомляє  «Коммерсант».

«Він хотів пройти, як зазвичай, повз рамку металошукача, яка в таких випадках стоїть для кого завгодно, але тільки не для нього. І тим не менше Володимира Путіна акуратно перенаправили саме крізь рамку. Тобто, схоже, поліцейські хотіли перевірити, що він із собою намагається пронести», – сказано в матеріалі.

У виданні ситуацію назвали без перебільшення унікальною, оскільки в подібних випадках президенту або іншим високопоставленим відкривають якийсь додатковий прохід, «який завжди є і відгороджений якимись стовпчиками із червоною стрічкою».

«Але тут все вийшло принципово інакше. Президента Росії зобов’язали пройти крізь рамку, і мабуть, не випадково», – додали в матеріалі.

Відзначається, що, проходячи, перевірку, Путін «задзвенів». Чи стали російського президента обшукувати додатково, не повідомляється. 

Окрім того, раніше президента Росії Володимира Путіна підняли на сміх через безглуздий анекдот про відносини зі Сполученими Штатами

Конфуз трапився під час пленарного засідання Валдайського клубу.

На заході російський президент заявив про те, що “Росія сьогодні нікого не напружує і не створює проблем в міжнародних справах”.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

“Є такий старий бородатий анекдот. Може, хтось не знає, то буде цікаво. Звучить він так: питання:” Як ви розслабляєтеся? “. Відповідь: “Я не напружуюся”. Те ж саме стосується напруги в міжнародних справах. Ми  нікого не напрягаємо, ми не створюємо ніяких проблем”, – заявив Путін під час виступу.

Користувачі соціальних мереж відразу відреагували на конфуз російського президента з анекдотом. Деякі коментатори зазначили, що зараз не найкращий час для жартів, з огляду на останні події в Україні та Сирії. Українці ж порекомендували зїздити до хлопців на передову, там би вони з ним дуже пожартували, не напрягаючись.

“Питання: як ви розслабляєтеся? Відповідь: я не напружуюся”, – пожартував Путін. Це і без анекдоту було зрозуміло, який він роботяга? Дрібний сірий нероба”,"Що воно несе",” До чого тут той анекдот? Путін взагалі своїми анекдоти задрав… “ Хай до Атошників зїздить, пожартує, – коментують користувачі черговий безглуздий конфуз Путіна.