Недопущення поразки на полі бою є одним з головних завдань Росії. Про це заявив глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров. Він виступив з немислимими заявами та зазначив, що війну оголосили Росії.

«Зараз на першому плані, напевно, — не розслаблятися, і, перед обличчям війни, яку вони нам оголосили, не дозволити їм завдати нам поразки. У них мета оголошена — стратегічна поразка Росії на полі бою», — сказав він пропагандистам.

При цьому він запевняє, що Москва нібито ніколи не йшла від питання про переговори з Україною.

Глава дипломатичного відомства Кремля також заявив про те, що Америка нібито очолює «хрестовий похід» проти країн, які «захищають власні інтереси». Маючи на увазі Росію. Про це повідомляє агентство EFE.

«Агресія Заходу проти Росії є лише частиною хрестового походу США та їхніх сателітів проти будь-якого члена міжнародного співтовариства, який виглядає незалежним та захищає свої національні інтереси», — сказав Лавров.

Міністр закордонних справ РФ під час міжнародної конференції, що проходить у Мінську, звинуватив США та союзників у створенні вогнища напруженості в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, який вони нібито відкрито оголошує “зоною відповідальності НАТО”.

«Пропагуються так звані індо-тихоокеанські стратегії, спрямовані на стримування Китаю, ізоляцію Росії та руйнування відкритої та егалітарної регіональної архітектури, заснованої на консенсусі, що склався навколо АСЕАН», — сказав Лавров.

Також він цинічно заявив, що Кремль сьогодні не бачить перспектив для діалогу із країнами Заходу, тому що, за його словами, вони «повністю підпорядковані США».