Скандальний екс-міністр транспорту і зв'язку України Євген Червоненко зробив їдке зауваження українській письменниці Ларисі Ніцой з приводу її зовнішнього вигляду.

Це сталося в ефірі програми "Народ проти" на телеканалі ZIK, під час дебатів Ніцой з кандидатом у президенти Євгеном Мураєвим.

У процесі дискусії в розмову вирішив втрутитися Червоненко, який почав розхвалювати політика і жорстко розкритикував Ніцой за нібито недотримання протоколу вечірнього дрес-коду.

"Книжки пані Ніцой ніхто не купує. Я іноді цікавлюся, як і протоколом теж. До речі, з відкритими носками у вечірній час — це проти протоколу ходити у взутті", — висловився одіозний політик.

За Ніцой вирішив заступитися екс-нардеп від "Свободи" Юрій Михальчишин. Він нагадав Червоненку, що той знаходиться на телебаченні, а не у Версалі. Після цього опонент фамільярно звернувся до націоналіста, запитавши у нього, хто він такий.

"Я — Юрій Михальчишин, а ви хто такий? Ви жінку ображаєте!" — обурився колишній парламентарій.

не жінку, я протокол підкреслюю. Ми ж європейська країна, в Європу йдемо", — з насмішкою відрізав Червоненко.

Сама Ніцой також відреагувала на скандал і опублікувала на своїй сторінці повний запис ефіру з нападками Червоненка.

"Викладаю на пам'ять. У мене були дебати з Мураєвим про Євробаченні і мову. І тут свої п'ять копійок вставив Червоненко. Не пузатому дядькові в розтягнутому светрі Червоненку мені вказувати, як одягатися і що носити. Як все було (повна версія) і чому мене краще не чіпати", — жорстко відповіла вона своєму кривднику в пості.