П'яний депутат потрапив у смертельне ДТП
П'яний депутат потрапив у смертельне ДТП
П'яний депутат потрапив у смертельне ДТП

П'яний депутат, який на смерть збив школярку з Чайковського, був судимий за вбивство

Чоловік також був позбавлений водійських прав через пияцтво
Родичі дівчинки, яку збив п'яний депутат, будуть оскаржувати будь-який вирок, винесений вбивці. 

Убита горем бабуся розповіла, що 47-річний депутат Кільмезского району, винний у смерті її внучки, був раніше судимий і не мав водійських прав.

«Я давно живу в цьому селі і знаю сім'ю депутата, – каже Валентина. – Не знаю, чому його вибрали депутатом, адже 20 років тому він убив з рушниці людину і відсидів 2 роки в колонії. А ще він багато пив, і водійські права у нього забирали через алкогольну залежність.

За словами бабусі, в той фатальний вечір 47-річний Віктор М. знову був за кермом в стані алкогольного сп'яніння і просто не помітив дівчинку на узбіччі дороги.

Родичі дівчинки переживають, що кіровський депутат знову уникне покарання, адже згідно із законом йому можуть дати лише 4 роки.

«Ми не хочемо в це вірити! – Каже Валентина. – Він збив мою внучку і навіть не викликав швидку, а поїхав відмивати свою машину від крові в найближчому озері! »

Рідні і близькі дівчинки досі не можуть повірити в те, що трапилося. Директор Зімнякской школи Людмила Яркина, в якій навчалася Настя розповідає, що вона була чудовою дитиною.

Настю поховали 18 жовтня на її батьківщині в місті Чайковський. Стосовно Віктора М. було порушено кримінальну справу, ведеться слідство.