5531b4a9d215077575c8dc86a5057fba1437736081

Учора ввечері, 24 липня, начальник Мелітопольської міліції Олександр Мельковський накинувся на відомого українського громадського діяча та журналіста, а також добровольця полку «Азов» Андрія Дзиндзю. Також міліціонер відірвав номерний знак від автомобіля бійця.

Про це повідомив у соцмережі сам Андрій Дзиндзя, передає Корупція.Інфо.

«Кафе, в якому я зупинився повечеряти, коли їхав у відрядження у справах «АЗОВУ». Тут гуляв начальник Мелітопольської міліції Олександр Мельковський!», – розповів активіст.

За словами Дзиндзі, міліціонеру не сподобалась військова форма бійця і його номерний знак автомобіля, який він відірвав.

«Найцікавіше те, що Олександр Мельковський був керівником Слов’янської міліції, саме він злив місто терористам, саме він відправляв міліцію у Київ під час Революції гідності», – зазначає активіст.

Як бачимо на відео, начальник міліції одягнений у цивільне. За словами бійця, він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

«Моя заява була прийнята тільки після дзвінка другу у міністерстві МВС. Але що робити людям, у яких нема впливових друзів?! Маю надію, що це бидло покарають і обов’язково звільнять», – каже Андрій.

Увага! На відео звучить нецензурна лексика!