У Києві перехожі мовчки дивилися на те, як п’яний прокурор бив жінку

Інцидент стався в столиці, на вулиці Академіка Туполєва, про що повідомили у спільноті dtp.kiev.ua., передає Корупція.Інфо.

«Їхала я значить на 223 маршрутці в бік Академіка Туполєва, вийшла на кінцевій і вже з вікна побачила наступну картину. Прямо на розі будинку, що знаходиться за адресою Академіка Туполєва 15, п’яний чоловік кулаками б’є жінку по обличчю», – повідомила свідок події.

За її словами, коли вона вибігла з маршрутки, чоловік вже бив жінку головою об асфальт.

«Коли я бігла і кричала на нього, він зрозумів, що потрібно дати по п’ятах і зник. Жінку я підняла і викликала патруль, вона мені розповіла, що це її співмешканець і постійно її б’є, а вона просто боїться його виселити», – продовжила свою розповідь свідок.

На місце події приїхав патруль і швидка допомога. Був складений протокол і зняті побої. А чоловіка забрали в найближчу поліцейську дільницю.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

Але більше події здивувала реакція людей, які ніяк не відреагували на інцидент.

«Але найбільше розчарування – це люди, які це все бачили і ніхто навіть не рипнувся!», – наголошується в повідомленні.

А затриманий навіть вибухнув погрозами на адресу жінки, яка викликала поліцію, стверджую, що він прокурор і їй це з рук не зійде.

«Цей неадекватний мужик розповідав мені, що він завтра зі мною зробить, цитую «по всім парканам мене потягне», розповідав, що він і прокурор і полковник міліції, і начальник беркута», – розповіла свідок.