Кожного року ми плануємо свою відпустку. Часто ми схиляємося до закордонних поїздок до гарних і теплих місцин і навіть не здогадуємося, що в Україні є не гірші місця!

Ми знайшли п’ять маловідомих загалу, але ідеальних, місць для відпочинку на території нашої «неньки».

Блакитні озера (с. Олешня,Чернігівська обл.)

1e0c71e8e3952029949719296896
3636508298042792

Небесно-блакитні води озер – чисті, холодні. Тут їх чотири. Найбільше площею у 25 га. Вони були утворені внаслідок затоплення кар’єру кварцового піску. Довкола – хвойні ліси та найчистіше повітря. Біля озер можна розмістити намети чи винайняти будиночок неподалік.

Озеро Віта (с. Нижнє Студене, Закарпатська обл.)

222

2222222

В Карпатах є не лише гори і ліси, але і чудові водойми. Озеро розмістилося на висоті 800 м над рівнем моря, в горах, та вважається ідеальним для здоров’я. Водойма досить глибока – до 15 метрів! Аби забезпечити доступом до води усіх відвідувачів, створили спеціальні відведення та два басейни – для дорослих та дітей. Довкола озера та пляжу суцільний прохолодних ліс, а до найближчого селища 2 км.

Біле озеро (с. Рудка, Рівненська обл.)

3333

333333
Це озеро місцеві називають «Озером Молодості» або «Молодильним». Це не випадково! Вона містить багато гліцерину, що покращує стан шкіри після купання. Колись воду з озера у великі бочки набирали польські панночки і возили на батьківщину. Також озеро дуже чисте – дно видно до 2 м. біля водойми збудовані пансіонати та бази відпочинку, можна звести намет за бажанням. Інфраструктура тут є: поїсти, потанцювати, прокат човнів – все для відпочинку та задоволення.

Бакотська затока (м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)

4

44444

4444
Тут дуже особливий і цілющий мікроклімат. Довкола – скелясті береги та мінеральні джерела. Дуже тих, сонячна і затишна місцина – скелі оберігають затоку від вітрів. До речі, тут влітку так само тепло, як і в Ялті. Найвищою скелею є «Біла скеля», її висота досягає 120 м. В часи Київської Русі у скелі був вирубаний монастир. Неподалік бють цілющі джерела, вони зцілюють від безпліддя, серцеві хвороби і проблеми з зором.

Бірючий острів в Азовському морі (Херсонська обл.)

555

555

5555555555
Де ще можна «загубитися», як не на острові? Острів розташувався в кінці Федотової коси, що розмежовує Азовське море і Утлюцький лиман. Поки острів не надто багатий туристами, тому це ідеальне і спокійне місце для чудового відпочинку. Тут можна побачити диких тварин у Азово-Сиваському національному природному парку, побувати в незвичайній Школі вітрів і дізнатися, що таке кайтсерфінг.