Питання подвійного громадянства не стосується громадянства Росії.

Для багатьох призначення дипломата Дмитра Кулеби на посаду віцепрем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції стало гарантією незворотності західного вектора. Разом із монобільшістю в Раді це дає шанс на суттєве прискорення руху до ЄС.

Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив про готовність узаконити процедуру подвійного громадянства. Про це він розповів в інтерв’ю Європейській правді.

«Я не можу говорити від усього уряду, але моя особиста позиція полягає в тому, що подвійне громадянство об’єктивно назріло і відповідає інтересам України», – сказав віце-прем’єр.

Кулеба наголосив, що озвучене питання не стосується російського громадянства. У цьому ж інтерв’ю Кулеба розповів про “червоні лінії” у відносинах з Угорщиною та зауважив, що у президента Зеленського є готовність до діалогу з Будапештом.

“Червоні лінії” є завжди, але я б тут дивився ширше, ніж Закон про освіту. Ключова “червона лінія” полягає в тому, що українці угорського походження є громадянами України”, – зазначив заступник прем’єр-міністра.

За його словами, Угорщина має повне право підтримувати своїх етнічних співвітчизників, але Україна завжди сприйматиме їх як своїх громадян, “з усіма правами й обов’язками”.