Кандидат у мери Києва від партії Голос на місцевих виборах 2020 Сергій Притула задоволений результатами перегонів, попри те, що йому не вдалося отримати перемогу.

Нині він планує залишатися у політиці і активно розвиватися у цій сфері, адже, за його словами, подальше функціонування політсили – це питання його репутації.

Щодо результатів виборів очільника Києва, то Притула задоволений тим, що громадяни його підтримали, попри те, що нині є недовіра до нових людей у політиці.

“Трагедії ніхто не робить, результатом відносно задоволений, тому що не розраховував на третє місце, соціологія показувала друге, але, на жаль, мій виборець у багатьох випадках до дільниці не дійшов.

У мене було велике бажання втрутитися у боротьбу старих еліт та нових некомпетентних кадрів, проміжним результатом я відносно задоволений. Неуспіх може трішки засмучувати, але на тлі тотальної втрати довіри до нових обличь набрати такий відсоток – для мене це досягнення”, – коментує Сергій Притула.

Партії Голос вдалося вибороти місця у Київраді, нині Притула планує брати участь у формуванні фракції та програми її функціонування.

“Фракція партії Голос – у Київраді. Цим я страшенно втішений. Найближчим часом ми розумітимемо це буде 9 чи 10 місць.

Незабаром у мене зустріч з депутатами, які формуватимуть фракцію. Я не дозволятиму їм йти у вільне плавання, тому що це і моя репутаційна історія, тому я зацікавлений у тому, щоб вони виконували ті позиції, які ми ставили перед собою під час передвиборчої кампанії”, – додає кандидат.

Щодо майбутніх об’єднань з іншими політсилами у межах Київради, Притула заявляє, що нині важливі не конфігурації, а справи, якими обранці займатимуться.

“Ми будемо обговорювати не якісь об’єднавчі процеси. Ми будемо спілкуватися про те, у які комітети підуть наші люди для того, щоб відстоювати позицію громади столиці, а не чиїхось спонсорів”, – пояснює Сергій Притула.

Також він планує брати участь у розвитку осередків партії Голос у різних регіонах країни.

“Готуємося до виїзду у Черкаси для підтримки нашого кандидата, який вийшов до другого туру на місцевих виборах. Я страшенно задоволений, що кандидат від Голосу здобуває підтримку. Тобто якщо хочеться, то можеться.

Плани на майбутнє – тримати наші місцеві осередки у тонусі. Не лише там, де вони стали частиною місцевої влади, але й там, де не пройшли. Я зацікавлений у цьому”, – розповідає кандидат.

Крім того, Сергій Притула планує уже зараз готуватися до майбутніх виборів.

“Я збираюся працювати на всеукраїнському рівні, адже місцеві вибори закінчилися, але підготовка до всіх наступних виборів починається”, – підсумовує він.

Нагадаємо, під час місцевих виборів 2020, які пройшли 25 жовтня, кияни обирали майбутнього мера міста.

Найбільше голосів, за попередніми результатами, здобув чинний очільник міста Віталій Кличко.