Громадяни України виявилися "рабами і холуями", а не високоосвіченими громадянами.

Таку заяву зробив в ефірі телеканалу ZIK перший президент України Леонід Кравчук. За його словами, після 27 років незалежності нашої країни він розчарувався в українцях.

"Але більшість із них, на жаль, виявилися рабами і холуями. Вони почали виконувати замовлення, служити неправдою тим, хто їх найняв на цю службу і таким чином не сформувалася до теперішнього часу політична еліта, ерудована, патріотична, у якій знання і дух працюють разом", – сказав перший президент.

 

За його словами, політики, які опинилися при владі, "виконують замовлення" своїх покровителів.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Як повідомлялося, український журналіст і політик Дмитро Гордон раніше заявив, що український народ є "дегенеративним", так як вибрав собі "дегенеративну влада", яка також несе відповідальність за те, що відбувається на Донбасі.

Я хочу нагадати усім, що вибори майже розпочались. І цього разу ми не маємо права помилитися. Бо помилка може бути останньою. Про це заявив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук.

Гість програми, відповідаючи на питання ведучого про майбутнє України, підкреслив, що він вірить у те, що Україна виживе, вистоїть і буде жити краще.