Свою солідарність з українцями у час війни висловили представники єврейського народу. Знаний у світі релігійний та культурний діяч рабин Берел Полачек зі Сполучених Штатів Америки прибув до Львова. 

У Ратуші він зустрівся із міським головою Андрієм Садовим. Говорили про підтримку України у такий складний час, бо єврейський народ теж пережив чимало болю через втрати у війні. 

Гостям також презентували міський проект "Збереження історичного середовища у центральній частині. Водночас під час зустрічі йшлося і про культурні зв'язки з Україною та зокрема про відродження єврейської спадщини у Львові.
 


«Ми вдячні муніципалітету за те, що дали нам шанс висловити свої емоції. І також хочу подякувати міському голові за його відкритість у єврейському питанні. Попри те, що мої предки тут померли і стільки людей чекають на позитивні новини у відродженні єврейської спадщини, я щасливий перебувати у Львові і обнадіяти своїх співвітчизників», – зазначив президент Міжнародного комітету історичних захоронень рабин Берел Полачек.

Джерело: Корупція.Інфо