Верховна Рада сьогодні в ході пленарного засідання прийняла у другому читанні і в цілому законопроекти  № 2471а "Про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС" та № 2472а "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків №3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції", повідомляє РБК-Україна, передає Корупція.Інфо.

Парламент зміг розірвати угоду з РФ про будівництво енергоблоків лише з четвертої спроби. За законопроекти проголосувало 234 та 230 народних депутатів з 226 мінімально необхідних, відповідно. 

Стосовно законопроекту №2472а маємо зазначити: "Метою проекту є скасування дії Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції" від 6 вересня 2012 року №5217-VI, що створить правові підстави для прийняття нового Закону України, який буде орієнтований на добудову енергоблоків Хмельницької АЕС з реакторами типу ВВЕР-1000 за проектом В-320," – вказано в пояснювальній записці до законопроекту.