Президент України Володимир Зеленський розпустив парламент законно, оскільки коаліції давно не існує.

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді в Раді.

Подаємо її слова в оригіналі:

Треба припинити безперспективні розмови про незаконність розпуску парламенту. Верховна Рада розпущена законно.

І більше того – вона сама зробила все, щоб бути розпущеною. Бо вже кілька років немає коаліції. Парламент не представляє народ – не ухвалює закони, необхідні людям. Не виконує контрольну функцію, а навпаки став невід’ємною частиною корупції. Не стежить за дотриманням законності і, як наслідок, пенсії 71% українців нижче прожиткового рівня.

Якщо керівництво чинної Верховної Ради вважає, що парламент може виконувати свої повноваження до обрання нових депутатів – тоді треба не переливати з пустого в порожнє! Зараз розпочався бюджетний процес, який закладає стратегію на наступний рік – а цього ніхто не обговорює. Питання тарифів теж в повноваженнях парламенту! Ми можем ухвалити закон, який спрямує газ українського видобутку на потреби населення.

Треба діяти!

Варто зазначити, що Юлія Тимошенко є одним з основних партнерів Коломойського в "боротьбі за свободу і демократію".

Про це олігарх розповів в інтерв'ю "Українській правді".

Так, олігарх підкреслив, що дуже давно особисто не спілкувався з Тимошенко. Також він заявив, що не надавав їй фінансову підтримку перед президентськими виборами.

Він підтвердив, що Тимошенко дійсно вітала його, коли він відзначав день народження. Олігарх впевнений, що ця розмова була записана СБУ.

Також він пояснив, чому Тимошенко назвала його партнером "у всіх головних справах". Це, за словами олігарха, кодове позначення "борців за свободу і демократію". Також він підтвердив, що знайомий з Тимошенко з 1996 року і вважає її своїм другом, якого підтримає на парламентських виборах усіма способами, головним чином – медійно.

Зауважимо, водночас ЗМІ стало відомо, що відразу після повернення в Україну олігарх Коломойський провів кілька таємних зустрічей з Аваковим, Грановським і Тимошенко.