Верховна Рада України (ВРУ) у четвер, 20 жовтня, на ранковому пленарному засіданні розгляне урядовий законопроект про спецконфіскацію (№5142), а на вечірньому – проект закону №5000 "Про державний бюджет України на 2017 рік" (перше читання). Про це йдеться в порядку денному засідання, опублікованому на сайті українського парламенту, передає Корупція.Інфо.

Також сьогодні парламент планує розглянути законопроекти №5114 "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту", №5244 "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов", №5263 "Про внесення змін до закону України "Про державну службу" (щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп)".

Крім того, до порядку денного включено проект закону №4696 про внесення змін до регламенту Ради в рамках реалізації рекомендацій місії Європарламенту з внутрішньої реформи.

Серед іншого, народні депутати мають намір розглянути низку важливих законопроектів, внесених Кабінетом міністрів: №5273 "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій і підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії", №5044 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків", №5130 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", №5131 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".