суддя

Першим на порядку денному Ради стоїть питання про надання згоди на арешт і затримання деяких суддів. Мова, швидше за все, йде  про суддей Печерського райсуду Києва, які виносили незаконні рішення щодо активістів Автомайдану, і судді Макарівського райсуду, який погрожував пістолетом даїшникам.


Про це повідомляє Коррупція.інфо з посиланням на Цензор.НЕТ.

Також у першому читанні розглядатиметься проект закону про внесення змін до Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" щодо валютного регулювання і валютного контролю. Представляти законопроект буде глава Мінфіну Наталія Яресько.

Крім того, на порядку на сьогодні стоїть ряд законопроектів про внесення змін до кримінального кодексу.

До порядку денного включено законопроект про внесення змін до низки законів щодо удосконалення розрахунків за енергоносії, а також для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій.

Також включені до порядку денного Ради законопроекти щодо гарантій для працівників під час мобілізації та звільнення з військової служби студентів та аспірантів денної форми навчання.

На розгляд буде винесено законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів боротьби з тероризмом.

Також, парламент розгляне зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про встановлення і використання спеціальних сигнальних пристроїв.

Джерело: Корупція.інфо