рада

Рада відмовилася звільнити Вощевського з посади віце-прем'єр-міністра. За відповідне рішення проголосував 251 депутат, повідомляє Корупція Інфо

Вощевський був призначений на посаду в Кабміні 3 грудня 2014 року за квотою Радикальної партії.

1 вересня 2015 року лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про вихід фракції політсили з коаліції. Відповідно, заяву про відставку написав і Вощевський.

Зазначимо, що призначення Вощевського в Раді супроводжувалося скандалом. У біографії Вощевського, яку роздали депутатам у Раді, було написано, що у бутність главою "Укравтодору" він намагався вкрасти ДП ШРБУ №100 ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України", було відкрито кримінальну справу.

Зазначимо, що сам кандидат у віце-прем'єри назвав поширену в біографії інформацію "провокацією" і запевнив, що не є ні фігурантом кримінальної справи, ні громадянином Мальти.

Лідер "Радикальної партії", чия фракція і подала кандидатуру коаліції, звернувся до спікера Ради з питанням про те, як розцінювати цю провокацію, оскільки це офіційний папір, який надрукований визначеним тиражем. "Так, дійсно, з цим потрібно дуже ретельно розібратися", – погодився Гройсман. Втім, результати розслідування так і не надійшли.