24-річна депутатка Верховної Ради від Радикальної партії Альона Кошелева раніше активно підтримувала Антимайдан та Росію. 

Про це заявила близька подруга сестри Кошелевої Яни Манчіні. 

Вона продемонструвала журналістам програми "Слідство.Інфо" фрагменти переписки з сестрою радикалки. Яна Кошелєва-Манчіні зізналася, що члени її родини мають різні політичні погляди – мати підтримувала активістів на Євромайдані, а депутатка разом з батьком виступали за Антимайдан та Росію. 

"Мама за Майдан. Я шокована. Сестра і тато підтримують Гопкіна та люблять Рассєю (ймовірно, мається на увазі Михайло Добкін, екс-очільник Харківської ОДА – Ред.). Тому за маму страшно, а решта хай самі думають", – написала Яна Кошелєва-Манчіні. 

Громадське-ТБ Кошелева та її батько підтримували Антимайдан і Росію Її подруга додала, що 24-річна народна обраниця схилялася до сепаратистських поглядів. 

"Мама тут на місці сильно переживає, а ось тато з сестрою, вони активно підтримують Росію, вони активно за Антимайдан… Я просто знала, що сестра Альона, вона якось ближча до "вати", – розповіла жінка.

 

384607143 (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: ТСН

 

новини про Львів


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання