1413397284_12

Радикальна партія Ляшка зробила ставку на ідеологію, натомість реклами. Таку думку висловив політолог Олег Лєсной, коментуючи хід виборчої кампанії, передає Корупція.Інфо.

"Місцеві вибори 2015 року ознаменовані величезною кількістю всілякої реклами і відсутністю реальних справ. Через що, спостерігається тенденція, що суспільству набридли пусті обіцянки. А масивні бордові та ТВ кампанії викликають не більше, ніж відразу у звичайних громадян" – вважає експерт.

"Такі проекти як "Рух за реформи", "Самопоміч", "Укроп" та Партія рішучих громадян мало чим запам'яталися окрім величезної кількості реклами, якою вони полонили міста та села.

Політичні сили, яким немає чого розповісти про дієві справи для суспільства, намагаються досягти результату багатомільйонними розтратами, які можна було б витратити на допомогу бійцям АТО, благоустрій для громадян та багато інших соціальних проектів.

Таким чином кошти, вкладені в кампанію, реально працювали б на користь виборців. Також не потрібно забувати, що ті гроші, які витрачаються зараз, по плану мають бути "відпрацьовані" після приходу до влади" – резюмував експерт.

Між тим Лісний зазначив, що не всі партії пішли по шляху колосальних витрат на рекламу.

"Деякі політичні сили змінили підхід до самого виборчого процесу та політичної культури. І ведуть свою кампанію не через зовнішню рекламу, а через зустрічі із виборцями та виконання уже взятих обов’язків.

Зокрема, Радикальна партія, яка власне і стала лідером нерекламної кампанії. Адже в своїй переважній більшості радикали зайняті судовими процесами проти патріотів та своїх партійців, відвідуванням Сходу України та допомогою бійцям на фронті.

По суті, їх приклад можна розглядати, як сучасну громадянську позицію та бажання більше працювати, ніж займатись саморекламою. Навіть не дивлячись на те, що вони знаходяться в стані виборчої кампанії", – завершив політолог.