Українські воїни продовжують звільняти наші території

Так, воїни Збройних сил України впевнено просуваються й на Луганщині. Вони звільнили від російських загарбників ще один населений пункт у регіоні – село Греківка, що розташоване за 23 кілометри від міста Сватове.

Про це повідомив у п’ятницю, 7 жовтня, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram. Він оприлюднив фото українських військових з деокупованого села.

“Вже офіційно: село Греківка Красноріченської селищної громади Сватівського району Луганської області звільнене від окупантів!”, – написав Гайдай.

Окрім того, повідомлялося, що у Луганській області бійці Збройних сил України просуваються вперед, звільняючи захоплені окупантами землі. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що українські захисники вже звільнили шість населених пунктів у регіоні. Разом з тим він не став уточнювати їх назви, нагадавши про важливість дотримання інформаційної тиші для ефективних дій ЗСУ.

Раніше військовий аналітик Ігаль Левін розповідав, що українські воїни надалі у межах деокупації Луганщини цілком можливо проводитимуть наступ на російських загарбників у Сватовому, адже це місто відкриває контроль над оперативними просторами.

Водночас аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) зазначали, що українські військові продовжують досягати великих успіхів у Херсонській області. У той же час вони продовжують наступ у Харківській та Луганській областях.