Радісна звістка! Вперше за незалежність: українська супер зброя! ЗСУ переможуть - вже точно! | Корупція Інфо

Радісна звістка! Вперше за незалежність: українська супер зброя! ЗСУ переможуть – вже точно!

Відновлення виробництва снарядів для радянської артилерії – це архіважливий крок, бо ЗСУ мають достатньо радянської артилерії. До того ж наші артилеристи справжні віртуози в її використанні.

Про це розповів речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий. Він пояснив, що наші захисники вміють ідеально використовувати радянські артилерійські системи, тому наявність до них боєприпасів дозволить постійно тримати ворога у напрузі.

Речник сказав, що можна такими снарядами вести по ворогу турбуючий артилерійський вогонь і не надавати йому можливості розслабитися.

“А ту високоточну зброю, яку ми отримуємо від наших партнерів ми можемо використовувати по більш цінних цілях, які ми вже дорозвідали”, – вважає Череватий.

На його думку, такими цілями можуть бути ворожий штаб або ж склад паливно-мастильних матеріалів окупантів. Тоді ЗСУ б’ють по таких на 100% розвіданих цілях артилерійською установкою M142 HIMARS або ж високоточним снарядом M982 Excalibur.

“Вести вогонь по ворожих позиціях артилерією, зокрема по окопах, скупченню техніки, яку ми бачимо з квадрокоптерів, ми цілком можемо 122 і 152 калібром”, – сказав речник.

Він наголосив, що рухомої артилерії та самохідних установок у ЗСУ достатньо.

Нагадаємо, у понеділок, 21 листопада, в Україні святкують День Гідності та Свободи. З нагоди такої знаменної дати “Укроборонпром” повідомили окупантам “радісну для них” звістку – тепер наша держава вироблятиме більше зброї.
Статті по темі