Захід продовжує активно постачати зброю Україні . Зокрема, країни “Рамштайну” зобов’язалися поставити нам понад 600 танків, 500 артилерійських систем та іншу зброю. Тож, тепер Україна отримає не десятки, а сотні одиниць різного озброєння.

Про це 24 каналу ексклюзивно розповів радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Він зазначає, що світ лише зараз починає розуміти, скільки зброї накопичила і відправила на війну Росія.

Як каже Подоляк, тільки зараз політична еліта країн-партнерів доходить до того, що Росія кинула проти України практично все, що десятиліттями накопичувала. “А це тисячі одиниць важкої зброї: і артилерію, і РСЗВ, і бронетехніку. Все, що Росія збирала, вона все кидає проти України”, – відповів Подоляк.

Він підкреслив, що для того, аби ми могли ефективно оберігати свої землі, нам потрібно певний паритет цієї зброї. На його думку, сьогодні це вже стало очевидно для наших партнерів.

Подоляк зазначає, що Захід зрозумів, що Україні треба додати велику кількість зброї. За його словами, саме про це йдеться у промові Байдена щодо військової допомоги Україні від “Рамштайну”.

Безумовно, вони сьогодні рахують озброєння інакше – це вже йде не на сотні, а на тисячі РСЗВ, артилерії, далекобійної системи, ППО, дронів тощо. Цього буде набагато більше в Україні, – пояснив він.

Поставки танків, до прикладу, в Україну будуть і 100, і 200, і 500 одиниць.

За словами радника глави ОП, наші партнери дадуть нам стільки зброї, скільки буде потрібно, щоб:

по-перше, ефективно оборонятися,
по-друге, мінімізувати втрати
по-третє, щоб мати відповідну кількість зброї для контрнаступу та деблокади нашої території.

До того ж, Подоляк додав, що Україна на сьогодні – це країна, яка вміє користуватися зброєю найкраще в світі, адже ми воюємо інтелектом, світ це вже оцінив.

Тому, на його думку, Захід не боїться довіряти нам будь-яку зброю. Вони розуміють, що ЗСУ коректно використовують зброю, як Україна і домовилася в правилах.