бірюков

З початку проведення Антитерористичної операції на Донбасі офіційно загинули 1723 українських військовослужбовців, однак до цього числа не входять військові, чия загибель наразі не підтверджена, тож вони значаться як зниклі безвісти.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник Президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков.Станом на 18:36 7 червня 2015 загальні безповоротні втрати військовослужбовців зафіксовані на позначці 1723 особи, з них 1368 осіб із ЗСУ (Збройні Сили України — "24"). Але їх більше, не радикально, але більше. Чому? Тому що специфіка констатації на державному рівні втрати військовослужбовця не дозволяє оголосити його загиблим доти, поки немає рапорту, а потім ще й свідоцтва про смерть. Поки немає пізнаного тіла,
— написав Бірюков.

За його словами, є певне число бійців, які значаться зниклими безвісти.

"Ніхто не знає де вони: у полоні, загинули і спотворені, потрібна ДНК експертиза… А ще, у нас є тіла. І впізнати деякі можна тільки по ДНК експертизі. А якщо невідомо де рідні? А якщо ніхто не шукає його і не звертається? Чи ви думаєте, що таких немає?" — додав радник Президента.