Міхеїла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ уже 24 квітня. Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що в українському уряді потрібні такі політики, але йому буде необхідна допомога.

Таку думку він висловив в ексклюзивному інтерв’ю у програмі “Перехресний допит” на 24 каналі та наголосив, що впевнений у тому, що Саакашвілі буде діяти на користь України.

“Усі шукатимуть “чорну кішку” в темній кімнаті, пригадуватимуть усі плюси та мінуси. Самі побачите, як поводитиметься “Європейська солідарність”, – зазначив Кравчук.

Перший президент також вважає, що сам Саакашвілі ніяких реформ не проведе, бо не треба сподіватися лише на одну людину. А ті, хто хоче, щоб він працював для України, має допомагати йому.

Якби я був президентом, я б його призначив. Але щоб він діяв – треба допомогти йому вберегтись від усіх нападів, – ствердив Кравчук.

Він також звернувся до уряду та президента: “Якщо призначать Саакашвілі, а я хотів би цього, то йому треба допомогти й захистити від бруду в тих питання, де він діятиме на користь українському народові. Звичайно, якщо він буде допускати помилок, то його потрібно критикувати.”

Зазначимо, ймовірно сьогодні, 24 квітня, після вчорашньої зустрічі з депутатами “Слуги народу”, на вечірньому засіданні Ради Міхеїла Саакашвілі призначать віцепрем’єр-міністром з питань реформ в уряді Шмигаля.

Цю посаду ексголові Одеської ОДА запропонував Володимир Зеленський. 24 квітня Саакашвілі також має прийти на засідання президентської фракції, де нардепи зможуть поставити йому запитання.

Сам Саакашвілі також підтвердив, що отримав таку пропозицію від президента. Політик заявив, що встиг провести розмову із прем’єром та готується презентувати у Раді свою програму невідкладних змін.

Сам колишній президент Грузії і глава Одеської області Міхеіл Саакашвілі каже, що не збирається ні з ким конфліктувати в Кабміні, якщо його призначать віце-прем’єром.

Окремо акцентував увагу на Авакову.

“Міністр МВС – це номенклатура президента. Віце-прем’єр з реформ не перетинається з міністром МВС у своїй роботі. Це зовсім різні напрямки. Та й зараз дуже складна ситуація, конфлікти можуть тільки її погіршити. Я збираюся працювати, а не конфліктувати…

Зараз, коли на Україну насувається щось недобре і ми не знаємо, з якими наслідками країна вийде після коронавірусу, для конфліктів точно не час”.