Рада більшістю голосів проголосувала за призначення міністром освіти Сергія Шкарлета. Щоправда, його обрання – заслуга монобільшості, опозиція виступала проти такого кадрового рішення. Ба більше – присягу новообраного міністра зустрічала гучними криками “Ганьба!”

Водночас частина “слуг” дуже хотіла сфотографуватися з міністром. Вони ледь відпустили його прочитати присягу й на це відреагував Разумков. “Зараз без міністра залишитесь”, – сказав він. Далі “слуги” дочекалися, коли Шкарлет сяк-так дочитає присягу і на чолі з Миколою Тищенком побігли до трибуни.

Це дуже не сподобалось спікеру Дмитру Разумкову.

“Колеги, давайте працювати! До роботи!” – сказав він парламентарям

Міністр Миколи Тищенко😂

Опубликовано Yan Dobronosov Четверг, 17 декабря 2020 г.

Ті трішки відійшли від трибуни, але продовжили шукати ракурс для вдалого фото. Після цього не витримала віцеспікерка Олена Кондратюк. Вона вигукнула: “Та що це таке? Займіть свої місця”. Нерви почали здавати й у Разумкова.

“Шановний пане міністре, ваша ложа у трохи іншому місці! Пане Шкарлет! Пане Шкарлет, Ви не розумієте? Я Вам ще раз повторюю!” – вигукнув Разумков.

При цьому міністр освіти не повів бровою на слова спікера і продовжив фотографуватися. Опозиція ж зі своїх місць вигукувала “Геть!”.

Врешті Шкарлет попрямував до свого місця, але Разумков вимкнув мікрофона і щось додав йому услід. Після цього парламент почав розглядати наступні питання порядку денного.