“Все це було б смішно, якби не було так сумно”. Такими словами розпочав свій допис у Фейсбук політичний корментатор Михайло Шнайдер.

Подаємо позицію в оригіналі:

Друзі, поки в парламенті йшли баталії з приводу “Карантину вихідного дня” і “ФОПів”, наш знаменитий депутат Гео Лерос з “другом” … відпочивали в люксовому Єгипетському готелі Four Seasons Resort в номері за 19 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ за добу.
Ну а найцікавіше полягає в тому, що тим самим “другом” виявився мільярдер Ігор Воронов.

Той самий Воронов, який був запрошений на зустріч з президентом в самому початку епідемії, коли Володимир Олександрович просив великий бізнес допомогти в боротьбі з COVID-19.

Саме тоді Ігор Воронов просив зняти перешкоди для отримання ним ліцензій на видобуток літію, але отримавши відмову, почав шукати підтримку серед опозиційних і медійних депутатів для лобіювання своїх інтересів.

І як бачимо, він одного такого все-таки знайшов.
Так що ось такими виявилися наші великі “Опозиціонери” і “Борці з корупцією” – любителями елітного відпочинку в робочий час і цінителями теплого заморського Сонечка …

“Всё это было бы смешно, если бы не было так Грустно”.
Друзья, пока в парламенте шли баталии по поводу “Карантина…

Опубликовано Михаилом Шнайдером Среда, 18 ноября 2020 г.

Додамо, що не встиг народний депутат Гео Лерос повернутися зі своєї короткої відпустки в Єгипті, як потрапив в черговий скандал.

18 листопада телеграм-канал “Депутатская курилка” опублікував фото Лерос на пляжі в Шарм-ель-Шейху разом з підприємцем Ігорем Вороновим, а також поінформував, що нардеп, якого виключено з фракції “Слуги народу”, гуляв на 60-річчі братів Олександра та В’ячеслава костянтинівських в готелі Four Seasons Resort (один з найдорожчих на всьому єгипетському узбережжі).

Серед запрошених нібито були ще помічені Олег і Денис Потапенко, “Брати Потап”, бійці яких причетні до недавньої масової перестрілки в Броварах під час перерозподілу сфер впливу на автобусні перевезення.

Як стало відомо “Стране”, таке свято 11 листопада дійсно було в 5-зірковому готелі Єгипту Four Seasons Resort Sharm El Sheikh.

Дружини братів-рестораторів Константіновськіх влаштували сюрприз і запросили на ювілей свого подружжя в Єгипет найближчих друзів. Було близько 50 осіб, а головним подарунком став фільм про іменинника.

“Гео Лерос на дні народження не було. Але в готелі бачили його, він дійсно був на пляжі поряд з Вороновим”, – повідав нам один з гостей торжества.

Як розповів “Стране” сам народний депутат, відпустка у нього дійсно мала місце бути. У Єгипті він провів чотири дні: “Я взяв офіційно кілька вихідних за свій рахунок, на які не потрапляло ні засідання комітету, ні засідання Ради. Це брехня, що я пропустив роботу через відпустки, я повернувся в неділю. Ви можете подивитися відео мого вчорашнього прямого ефіру на ТБ, я давав коментар по скайпу зі своєї квартири в Києві “.

Також Лерос переконаний, що про нього спеціально поширюють фейки і навіть називає імена недоброзичливців. Нібито за публікаціями статей про його відпочинок в Єгипті стоять нардеп Микола Тищенко (СН) та Михайло Подоляк, медіарадники глави Офісу президента.