З січня 2018 роки вже 80 українців потрапили на лікарняні ліжка через моторошну інфекцію, сім випадків закінчилися летально. Причиною численних трагедій став ботулізм, що атакує людей щоліта.

Про це йдеться в повідомленні Центру громадського здоров'я українського МОЗ. Фахівці вкотре закликають забути про такі продукти як в'ялена, солона і консервована риба, консерви та м'ясні вироби без термічної обробки, поки не закінчиться літній період.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заявуБотулізм – це важке харчове отруєння, спровоковане продуктами, що містять ботулотоксини.

Збудник хвороби розмножується навіть без доступу кисню, це відбувається, якщо продукти зберігають або перевозять в неправильних температурних умовах, що, на жаль, не рідкість.

Лікарі попереджають, що першочерговими ознаками ботулізму є неврологічні розлади – порушення зору (двоїння або туман в очах), невиразність мови, утруднене ковтання, відчуття сухості в роті, м'язова слабкість.

У дітей симптоми ботулізму можуть проявлятися у вигляді апатії, відмови від їжі, тривалого плачу, а також м'язової слабкості.‡агрузка...