Шість років тому їй поставили діагноз рак мозку.

У США у віці 80 років померла актриса Валері Харпер, повідомляє The Hollywood Reporter.

«Моя чудова, турботлива дружина, з якою я прожив разом 40 років, померла о 10:06 ранку після багаторічної боротьби з раком. Її ніколи, ніколи не забудуть. Спочивай із миром, моя Валері », – опублікувала дочка актриси Крістіна Харпер слова батька 30 серпня.

У 2013 році актрисі був поставлений діагноз рак мозку, і прогнозної тривалістю життя були тільки три місяці. Однак Харпер прожила ще шість років, при цьому продовжувала працювати.

Харпер стала відомою після виходу серіалу “Шоу Марі Тайлер Мур”, пізніше знімалася в різних телесеріалах, була запрошеною зіркою в “Мелроуз Плейс” і “Відчайдушних домогосподарках”. Була нагороджена преміями “Еммі” і “Золотий глобус”, за кращу жіночу роль другого плану в міні-серіалі, телесеріалі або телефільмі.

Нагадаємо, 20 серпня стало відомо про смерть народної артистки Росії Олександри Назарової. Вперше Назарова з’явилася на великих екранах в 1961 році, зігравши Надю Брагіну у фільмі «А якщо це любов?». Звання народної артистки їй було присвоєно в 2001 році.