Не минуло й місяця після серцевого нападу воротаря Ікера Касільяса, як стало відомо про ще одну страшну новину.

Сара Карбонеро, спортивна журналістка і дружина воротаря "Порту" Ікера Касільяса, розповіла, що кілька днів тому у неї виявили рак яєчників.

Нагадаємо, сам Касільяс три тижні тому переніс інфаркт.

"Поки ми не оговталися від одного шоку, життя піднесло ще один сюрприз, – зізналася Сара. – Тепер це стосується мене. Ті самі три букви, які мені до сих пір важко написати … Кілька днів тому під час обстеження лікарі виявили у мене злоякісну пухлину яєчників, і я перенесла операцію. Все пройшло успішно. На щастя, хворобу вдалося виявити вчасно, але у мене попереду ще кілька місяців боротьби і лікування "."Я спокійна і впевнена, що зі мною все буде в порядку. Я розумію, що шлях буде нелегким, але зі щасливим кінцем. Мене підтримують родина, друзі та чудовий медичний штаб", – написала Карбонеро в Instagram.

34-річна Сара Карбонеро і 38-річний Ікер Касільяс разом у відносинах з 2009 року. У пари є двоє синів.

Нагадаємо, 1 травня у Ікера Касільяса стався інфаркт прямо під час тренування "Порту". Голкіпер був терміново госпіталізований і прооперований. При цьому кардіологи заявили, що про відновлення кар'єри гравця йому не варто і мріяти.

Очікується, що Касільяс оголосить про завершення кар'єри після закінчення сезону. Після цього керівництво "Порту" планує запропонувати Ікеру посаду в клубі.