Нейробластома 4 стадія висока група ризику, пухлини вище лівої нирки, з метастазами в щелепи і лівої тім'яної зоні –  такий діагноз у Монастирської Меланії, якій у жовтні лише виповнився один рік.

«Ми пройшли шість блоків хімії, залишилося ще кілька, операція і пересадка кісткового мозку. Для цього вилетіли до Туреччини», – розповідає мама дитини.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Тамтешні лікарі прийняли крихітку на лікування і його вже почали, проте батьки назбирали поки лише 14 тисяч доларів з потрібних 60 на оплату лікування.

«Через метастаз почалися знову проблеми з оком буквально за один день. Зараз ми в Туреччині починаємо все знову. Радує те, що лікарі дають більше шансів на одужання нашої донечки. Нам принесли рахунок 60000 $ але цей рахунок тільки за 6 блоків високодозової хіміотерапії. Яка сума буде в цілому ми не знаємо і сказати нам не можуть, все буде більш-менш зрозуміло після 6 блоків хімії, МРТ і біопсії. Вся наша сім'я дуже просить усіх про допомогу, щоб врятувати нашу маленьку Мілашку», – каже мама крихітки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4731 2191 1060 2624 Гривні

4731 2196 1099 7078 USD