До того часу львів'ян закликають економити електроенергію, наприклад прати одяг вночі. “О 18.00-19.00 — пік навантаження, а кожна пральна машина — споживає 2-3 кіловати.

Тому, якщо у кожній сім'ї вмикали пральні машинки після 22.00, коли є надлишок електроенергії, це була б суттєва допомога”, – каже головний інженер “Львівобленерго” Ігор Гроностальський. 

Також городян просять не користуватися ліфтами, щоб не застрягнути там, коли раптом в будинку виб'є світло. “Якщо виникла непередбачувана ситуація, ви застрягли у ліфті, треба подзвонити у наш кол-центр. Приїде бригада, подасть короткочасно напругу. Це не є неврегульована ситуація”, – запевняє технічний директор “Львівобленерго” Володимир Романишин.

Однак, за його словами, відключення світла в місті не впливатиме на роботу трамваїв та тролейбусів. У “Львівобленерго” запевняють, що лінії електротранспорту не входять до 10-ти черг аварійних відімкнень. Та світло можуть раптово вимикати в усіх мікрорайонах міста, навіть підприємствам та лікарням. Щоб дізнатись, чи ваша вулиця потрапляє під вимкнення — можна зателефонувати в кол-центр “Львівобеленерго” за номером 0-800-50-15-68, який працює в цілодобовому режимі і куди надходить вся інформація про ситуацію в електромережі Львівщини. Всі телефонні дзвінки безкоштовні. 
 
Нагадаємо, що вже третій день по Україні хаотично вимикають світло через неполадки на Запорізькій АЕС. 5 грудня обіцяють завершити ремонт одного з енергоблоків станції. 

 

новини про Львів