На 47 році життя помер російський продюсер і сценарист Олексій Кобеляцький, відомий роботою над художніми фільмами р ''Іронії долі'' та ''Висоцького'' та іншими.

Про смерть сценариста повідомив його товариш Артем Суджян. Згідно з офіційною версією, причиною смерті Кублицького стала зупинка серця.

"Це правда, Олексій Леонідович помер, нам відомо, що це сталося від зупинки серця", — розповів товариш сценариста. Прощання із продюсером відбудеться 17 січня у Красногорську, поховають Кублицького в рідному Волгограді.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Олексій Кублицький народився 20 березня 1972 року. Продюсерську кар'єру почав на початку 2000-х. За наступні роки спродюсував зняті фільми "Ночной дозор" і "Дневной дозор" за мотивами книг фантаста Сергія Лук'яненка, працював над картинами "Млечный путь", "О чем молчат девушки".

У 2008 році Кублицький був одним із продюсерів голлівудського блокбастера "Особливо небезпечний", у якому знялися Джеймс Макевой, Анджеліна Джолі, Морган Фріман і Костянтин Хабенський.

Як повідомляли, у ніч на 5 січня помер народний артист Росії, актор Театру на Таганці, зірка фільму "Место встречи изменить нельзя" Іван Бортник. Артистові було 80 років.