Сьогодні, 11 липня, в Петербурзі стало відомо, що театральний світ втратив талановитого режисера і актора Олега Дмитрієва. Раптова смерть вразила колег і друзів артиста, так як він помер у віці всього 49 років.

Про це повідомляється в Facebook-акаунті театру.

«Ми з жалем повідомляємо, що пішов з життя актор, режисер і педагог нашого театру Олег Дмитрієв. Про місце і час прощання з артистом буде оголошено додатково», – йдеться в публікації.– Смерть просто не може перестати приходити за кращими з нас. Тепер, Олег … Коли ми були однокласниками в театральній школі, всі думали, що ми близнюки. До побачення, мій друг, сподіваюся, що ти знайдеш там спокій, – написав на своїй сторінці в соцмережі режисер Юрій Кордонський.

Про причини швидкої смерті Олега Дмитрієва нічого не повідомляється. Друзі, близькі та колеги не можуть повірити в втрату і висловлюють свою скорботу.

Олег Дмитрієв народився 26 квітня 1970 року. Він був випускником класу Льва Додіна в Санкт-Петербурзькій державній академії театрального мистецтва, а з 1990 року почав служити в Академічному Малому драматичному театрі – Театрі Європи. Його режисерський дебют відбувся в 2004 році, коли Дмитрієв поставив спектакль «Любов дона Перлімпліна». З 2002 по 2007 роки він був старшим викладачем СПбГАТІ. Серед його режисерських робіт в Малому драматичному театрі – «Тінь стрільця», «Синє світло», «Підліток» та «Привиди».‡агрузка...