Привид Києва уже став легендою, адже за час війни пілоти васильківського аеродрому збили більше ніж 20 літальних апаратів.

Однак, в інтерв’ю Привид Києва сказав, що Європа має нарешті закрити небо над Україною. Оскільки наші пілоти попри усі намагання, не всесильні, а в Росії, на жаль, ворожих літаків ще достатньо.

“Ми маємо вимагати закрити небо над Україною – щоб Європа нарешті це зробила. Як би ми ефективно не працювали, як би не збивали ворожі літаки, в Росії все ж їх в рази більше”, – зазначив Привид Києва.

Росія вже програла першу фазу війни, аби припинити вторгнення остаточно, Україніі необхідно перебити найбільш підготованих керівний склад противника.

Про це заявив легендарний український пілот, якого охрестили “Привид Києва”, передає “Цензор.Нет”. Прізвище героя не називається з міркувань безпеки. Але після перемоги журналісти обіцяють розкрити світові його особистість.

За його словами, спочатку російською армією в Україні командували паркетні генерали. Тепер, як ми вже бачимо, говорить він, в Україну почали присилати тих людей, які реально вміють воювати.

“Аби припинити війну, нам потрібно перебити найбільш підготованих керівний склад противника. І ми вже це робимо. Нам на правах анонімності злили дані кадировських ватажків. Усі дані підтвердилися. І ми ефективно відпрацювали”, – розповів “Привид Києва”.

Він впевнений, що російські окупанти в Україні приречені, так як їх сюди відправили у якості смертників.

“Ви ж самі чули, як на пресконференції полонені російськи льотчики розповідали, що знають про випадки, коли при катапультуванні з підбитого літака у них не розкривалися парашути. Через це вони і розбиваються замість того, аби рятуватися. Вивчаючи місця падіння ворожих пілотів, ми неодноразово пересвідчувалися, що вони загинули саме через це. У нас дві версії, чому це стається. Перша – наказ фахівцям інженерно-технічного складу армії противника, щоб підбиті не потрапляли в полон до нас. А друга – можливо, це роблять спеціально, співчуваючи нам”, – пояснив пілот.

Зауважимо саме Привид Києва точними ударами авіабомб знищив командний пункт росіян. Про його розташування українська військова розвідка знала. А пілот чітко знищив ціль.

– Керівники Росії вже зрозуміли, що війна програна, – розповідає льотчик. – І тому нам почали зливати інформацію і про те, де розгортаються командні пункти, и про найбільш активних генералів, які приїздять на позиції. Ми вже маємо багато прикладів таких зливів.

Останні років двадцять у російській армії відбувається “зворотня селекція та деградація еліт”, як вказує Питирим Сорокін, американський соціолог і культуролог. Високі посади обійняли недалекі люди. Вони не вміють командувати військом, нерозумно ведуть людей вперед. А ті з них, хто більше мотивовані та мають справжній бойовий досвід, брали участь у сирійській кампанії та в інших військових конфліктах, намагаються бувати на позиціях, розбиратися в ситуації, наводити порядок. І саме інформацію про них почали нам надавати. А ми тільки раді. От і днями, завдяки таким даним, були знищені колона техніки і командний пункт. Ми відпрацювали по отриманих координатах. Вони були точні.