Відносини співачки з репером і продюсером багато років не отримували офіційного підтвердження.

Про роман Насті Каменських і Потапа (Олексія Потапенка) шанувальники твердять вже не один рік. Одні фанати переконані, що співачка і репер заручені і ось-ось зіграють весілля, а інші впевнені, що артисти вже давно таємно розписалася в РАГСі. Проте, самі артисти не поспішають ділитися з шанувальниками подробицями особистого життя. Не так давно Потап вперше підтвердив, що дійсно зустрічається з Настею. Можна було очікувати, що після цього закохані розсекретять свій роман, однак цього не сталося.

Напередодні Настя і Олексій святкували важливу дату – 13 років з дня створення їх дуету. В даний період їх спільна творчість поставлено на паузу, так як Каменських вирішила спробувати себе у сольній кар'єрі. Втім, на робочі відносини це рішення особливо не вплинуло. Потап, як і раніше допомагає Насті з продюсуванням, а також є автором її гучних хітів. Каменських поділилася зворушливим визнанням про союз з Потапом.

«Сьогодні дуже особлива дата: 13 років тому народився наш дует« Потап і Настя ». Все почалося з двох людей, Льоші і Насті, які по-справжньому горіли ідеєю дарувати людям радість, а перетворилося на справжній музичний тріумф, на якому виросло вже ціле покоління. Спасибі за всі ці роки, які ми працюємо з тобою пліч-о-пліч, переживаючи разом мільйон емоцій, моментів і злетів, – звернулася Настя до Потапу. – Разом – ми сила. Творити з тобою – невичерпне джерело натхнення і творчої енергії! Ти в усьому інноватор і створив знакові для нашого шоу-бізнесу проекти. Все до чого б не доторкнулася твоя талановита рука просто приречене на успіх! Знаю, попереду нас чекає ще дуже багато запаморочливих вершин! Незважаючи на паузу в дуеті, ми продовжуємо творити разом музику, яка не знає кордонів, стає історією і залишається в серцях мільйонів людей! »

 
 
  
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Сегодня очень особенная дата: 13 лет назад родился наш дуэт «Потап и Настя». Все началось с двух людей, Леши и Насти, которые по-настоящему горели идеей дарить людям радость, а превратилось в настоящий музыкальный триумф, на котором выросло уже целое поколение. Спасибо @realpotap за все эти годы, которые мы работаем с тобой плечом к плечу, переживая вместе миллион эмоций, моментов и взлетов. Вместе мы –– 💪🏻💥 Творить с тобой –– неиссякаемый источник вдохновения и творческой энергии! Ты во всем инноватор и создал знаковые для нашего шоу-бизнеса проекты. Все к чему бы не прикоснулась твоя талантливая рука просто обречено на успех! Знаю, впереди нас ждет еще очень много головокружительных вершин! Несмотря на паузу в дуэте, мы продолжаем творить вместе музыку, которая не знает границ, становится историей и остается в сердцах миллионов людей ❤ С днем рождения нас!

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)