Канікули народних депутатів VIII скликання ВРУ добігають кінця. 4 вересня народні обранці знову зберуться в будівлі парламенту. У той же час, відпустку народного депутата від РПЛ Сергія Рибалки – в повному розпалі. На своїй сторінці в Facebook радикал активно публікує звіти "сімейного" відпочинку на заморському курорті.
 
При цьому нардеп не повідомляє своїм виборцям, де саме відпочиває і в яку суму йому обходиться вся ця розкіш.


 
 
Судячи з опублікованих нардепом відео, у відпустку Рибалка відправився зі своєю подружкою Анастасією Байбородіной (офіційно він на ній не одружений, хоча і розповідає в ЗМІ, що проживання з дівчиною вважає шлюбом).
 
Також, на відео з депутатської відпустки можна побачити його брата – Дмитра Рибалку. Цілком ймовірно, що дружина Дмитра також відпочиває разом з ними, адже зовсім недавно брат Рибалки зіграв весілля.
 
В Фейсбук радикал демонструє українцям, як активно він катається на велосипеді і грає в пляжний теніс на заморському піщаному узбережжі.

 

 Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному


Ймовірно, що нардеп розраховував на хвалебні відгуки у свою сторону. Але на ділі, все вийшло трохи інакше. Відео Рибалки обурили українців, що видно з коментарів до його посту.
 
"Нах цього мажор вопше хтось піблікує у Фейсбук ???", – пише користувач соцмережі Роман Петрик.
 
А поки Рибалка насолоджується останніми днями "сімейної" відпустки, українські прокурори розслідують кримінальні справи проти  сім'ї нардепа за несплату податків, ведення фіктивного підприємництва, привласнення чужих коштів в особливо великих розмірах.