Лідер партії «ВО« Батьківщина »Юлія Тимошенко голосно повідомила про те, що вона пішла в опозицію до діючої влади. Ось тільки навряд чи хтось раніше помічав, щоб вона була в позиції.

Раз плюнути – розтрубити по всім ЗМІ про те, що влада втратила такого важливого і головне – досвідченого союзника, як Юлія Тимошенко, але на ділі все виглядає трохи не так, точніше, зовсім не так.

Про це у своєму блозі пише волонтер і блогер Юрій Касьянов.

Він зазначає, потрібно правди заради визнати, в першу чергу, самій Тимошенко і її прихильникам, що остання десятирічка виявилася вкрай провальною для «ВО« Батьківщина », після Помаранчевої революції партія і її лідер з косою йде в небуття. Можна проаналізувати всі останні вибори – в них Тимошенко систематично програє. Більш того, особисте горе для Тимошенко – три рази поспіль програвати на президентських виборах. Всі амбіції і старання коту під хвіст.

Юрій Касьянов пише, між тим, що Тимошенко й справді могла здобути перемогу, могла стати справжнім лідером, могла очолити і об’єднати державу, але не захотіла, тому що у неї зовсім інші плани на Україну.