Партія «Слуга народу» перевіряє інформацію про російське громадянство Михайла Соколова, який балотується до Верховної Ради під 99 номером у списку партії.

Про це в своєму інтерв'ю Цензор.net повідомив глава «Слуги народу» Дмитро Разумков.

«Якщо історія з громадянством Соколова підтвердиться, то дійсно будемо приймати рішення на постпраймеріз», – сказав Разумков.

Разумков додав, що якщо у когось є фактаж про кандидатів "Слуги народу", які можуть кидати тінь на репутацію партії, то варто про це повідомити і ця людина буде виключений зі списку.

"Ви бачите, що ми досить швидко реагуємо на повідомлення, що хтось десь неадекватно потрапив в наш список. Ми єдині, хто веде постпраймеріз. Ми провели частину постпраймеріз між двома частинами з'їзду, а тепер ще чекаємо фідбек співгромадян. Ми його ще, швидше за все, почистимо на третьому етапі з'їзду", – заявив глава партії.

За його словами, за законодавством список можна очистити до 8 липня, коли ще можна відкликати тих чи інших кандидатів.

"Ми це будемо робити 6 числа. Якщо ми щодо якихось людей допустили помилки, ми їх виправимо", – заявив Разумков.

Нагадаємо, Соколов не єдиний кандидат від «Слуги народу», до якого у ЗМІ та громадськості виникли питання. Наприклад, під 78-й номером у списку йде Ольга Кавун – разом з батьком вона володіє ресторанним бізнесом на території окупованого Криму. Крім того, Кавун доводиться кумою синові побіжного прокурора Віктора Пшонки Артема.

«У нас такий список, що з будь-якого питання ми зможемо знайти компетентну думку. Крім того, ми завжди готові комунікувати з людьми ззовні і отримувати консультації», – запевнив Разумков.

Раніше через суспільний резонанс зі списку «Слуги народу» вибув Дмитро Співак, якого називають наближеним Віктора Медведчука.