Верховна Рада змушена перенести на наступний пленарний тиждень розгляд законопроекту про відновлення е-декларування через нардепа Олександра Дубінського, який несподівано подав у Раду альтернативний законопроект.

Про це повідомили на засіданні Верховної Ради 5 листопада.

“У понеділок всі депутатські фракції-групи досягли єдиної позиції щодо законопроекту № 4304 (Про відновлення дії окремих положень закону України “Про запобігання корупції” та ККУ).

Підписалися 126 народних депутатів, але з незрозумілих для мене причин, вчора, після того як був розглянутий цей документ і була досягнута позиція, що цей документ буде розглядатися в залі сьогодні. Після того як профільний комітет його розглянув і запропонував ВР прийняти його за основу і в цілому, один із наших колег, Олександр Дубінський, вніс альтернативний законопроект 4104-1.

Я не буду коментувати цю дію, але Верховна Рада не порушує закони. Ми сьогодні не можемо розглянути цей закон, тому що немає висновку комітету.

Я думаю, ми зараз скоротимо строки і розглянемо цей законопроект на наступному пленарному тижні”, – заявив Разумков.

Нардепи скоротили на половину строки підготовки законопроектів до першого читання. Це рішення підтримали 292 парламентарі.

Лідери “ЄС” та “Батьківщини” пропонували підготувати законопроект за один день, проте глава ВР заявив, що закон потрібно прийняти відповідно до усіх процедур, аби потім його не оскаржили.