Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував інформацію зі ЗМІ щодо свого будинку і зазначив, що він його купував задовго до приходу в політику.

Про це спікер сказав журналістам під час робочої поїздки в Сумській області.

“Я думаю, що або це помилка журналіста, усе буває, або диму без вогню не буває і хтось зробив це навмисно. Мені тут точно немає чого соромитися. Я це купував задовго до того, як прийшов у політику і на підтвердження моїх слів, коли я ставав народним депутатом, журналістські розслідування йдуть, знімали будинок, ви можете подивитися. Він був у тому самому кольорі, з тим самим дахом мінімум рік тому. Тому будемо вважати, що це чиясь прикра помилка”, – сказав Дмитро Разумков.

Голова ВР зауважив, що не знає, чому інформація про його нерухомість була порушена у пресі саме зараз.

“При всій повазі, я думаю, що таких збігів не буває. Будинок у мене з’явився у 2016 році. Він був куплений, він був змінений. В тих матеріалах, які з’явилися в засобах масової інформації, що він був перефарбований, дах змінили, лежачі поліцейські поклали… Дах змінили три роки тому, перефарбований він був два роки тому. Лежачі поліцейські – якщо у вас буде можливість, приїдете, подивитеся. Там все вільно, можете до дому підійти, подзвонити. Ви побачите, що їх там теж достатньо”, – зазначив Разумков.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Дмитро Разумков переїхав жити в будинок у Софіївській Борщагівці, де нещодавно нібито зробили ремонт і посилили охорону.

Новий будинок нардепа розташований під Києвом на центральній вулиці з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться супермаркети, спортзали, салони краси.

“Раніше фасади були жовті, але півроку тому колір оновили, та й дах перестелили. Поставили будку для охорони тоді ж, але чергувати там недавно стали. А пару тижнів тому постелили “лежачих поліцейських” біля його хвіртки, щоб водії не ганяли повз”, – розповіли сусіди Разумкова.

Крім будинку для охорони, на стовпах поруч з будинком встановили камери відеоспостереження.

Згідно з документами, двоповерховий будинок площею 492 квадратних метри і коштував на момент покупки близько 3 млн грн. Ще майже 650 тисяч гривень Разумков заплатив за 10 соток землі навколо.

Це домоволодіння він придбав у 2016-му, коли ще не був політиком, пише видання.

Судячи з усього, Разумков переїхав ближче до міста. Адже дорога на роботу від Здоровки до вул. Грушевського близько 40 км, а з Софіївської Борщагівки шлях всього 17 км. У березні цього року спікер продав цю нерухомість, внісши в свою декларацію істотні зміни. Так, він вказав, що за апартаменти з двориком в Здоровці виручив 1 757 024 грн.