Голова Верховної Ради України отримує зарплату в розмірі близько 40 тис. Грн. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

У своїй заяві чиновник уточнив, що офіційно заробляє 52 тисяч гривень, проте з урахуванням податків та інших внесків на руки чистим доходом він отримує лише 40 тисяч.

При цьому сам спікер ВР запевнив, що у нього немає ніяких додаткових премій та надбавок до поточному окладу.

«Премій немає. Є ще витрати на депутатську діяльність, але це трохи інше. А додаткових премій, надбавок – цього немає», – сказав він.

Нагадаємо, що за перший рік на посаді президента України Володимир Зеленський заробив 300 тисяч гривень заробітної плати.

Щомісяця глава держави отримує 28 тисяч гривень. Тобто за рік загальна сума склала 320 727 гривень. При цьому з цих грошей було сплачено податки і збори на 62 541 гривень. Чистими виходило щомісяця по 22 540 гривень.

Раніше спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що немає людини в Раді, який говорив би, що «мені вистачає» або «не хочеться більше», але, на його думку, зарплати народних депутатів повинні відповідати українським реаліям.

Як повідомлялося, Разумков запевнив, що президент Володимир Зеленський не пропонував йому піти у відставку. Однак спікер парламенту не виключає таку можливість, тому що переконує, що за свою посаду ніколи не тримався і робити цього не буде.