Дмитро Разумков прокоментував ситуацію з рестораном “Велюр”.

Голова ВР Дмитро Разумков, коментуючи можливу роботу ресторану нардепа Миколи Тищенка в умовах карантину, заявив, що закон один для всіх.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Zik.

Коментуючи нібито закрити ресторан “Велюр” в Києві, що належить нардепу Миколі Тищенку, в умовах обмежених карантинних заходів, Разумков сказав: “Я вважаю, що закон повинен бути один для всіх. І в першу чергу, звичайно, для представників влади. Тому що, якщо ми підемо тим шляхом за яким багаторазово йшли попередники – все перед законом рівні, але є деякі трошки рівніше, то це до добра не доведе “.

Зазначимо, Ресторан нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка, що відкрито працює під час карантину, потрапив під шквал критики в соціальних мережах. Одні користувачі назвали це “бенкетом під час чуми”, інших цікавить, як тепер влада вмовлятиме інших підприємців не працювати й зазнавати збитків.

“Ресторан працює. Не для всіх. Для VIP-персон. Для “своїх”. Для настільки “своїх”, що за годину туди заходить з десяток людей. І це тоді, коли весь адекватний ресторанний бізнес зачинений на карантин. Хтось зазнає великих збитків, хтось уже втратив бізнес. Жлобство, міксоване з нахабністю і відчуттям вседозволеності”, – поділилася враженнями авторка розслідування про цей заклад, журналістка “Бігус.Інфо” Анастасія Усенко.

“Не уявляю, як після цього влада збирається вмовляти підприємців та фермерів терпіти, зазнавати збитків і дотримуватися карантину”, – запитує блогер Денис Казанський.

“Такі, як Тищенко, у підсумку і виграють від такого “карантину”. Поки інші підприємці будуть проїдати ресурси й зикривати бізнес, Тищенко непогано наварить за відсутності конкурентів. А потім, після закінчення пандемії, ще й купить знецінені бізнеси тих, хто не зміг пережити кризу й розорився. Зручно, чи не так?” – додав він.

А ось колишнього нардепа Борислава Березу в цій ситуації цікавить: а чому всі дивуються, хіба вони від нової влади очікували чогось іншого?

“Адже це було передбачувано. І я не розумію вашого подиву від того, що трапилося. А якщо реально, що вас все ж здивувало в сюжеті від журналістів Bihus.info? Те, що нардепи мали вас на увазі й клали на вашу думку? Чи те, що нардепи з #моносброда й Тоша Яценко брешуть в очі журналістам? А може, ви шоковані тим, що вони не дотримуються законів, за які самі й проголосували? Чи вас дивує те, що нардеп, який раніше був сценаристом “95-го кварталу”, під час засідання ВР вибирав і замовляв собі “Ягуар”, на якому приїхав у ресторан “Велюр” під час карантину? Не треба. Це зайве”, – написав Береза.

Окрім того, варто підкреслити один цікавий факт. Березна розніс в друзки, Ляшка, який нібито приїхав замуровувати вхід в ресторан, а насправді замурував літню терасу, кинув декілька популістичних заяв і поїхав.