Володимир Зеленський переміг в бою, але поки ще не виграв війну.

Про це у відео-інтерв’ю розповів політтехнолог, лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков.

За його словами, Верховна Рада та інші органи влади відкрито саботують Зеленського і брешуть в очі не тільки громадянам країни, але і безпосередньо президенту. Це ще одне підтвердження того, що команді Зеленського зупинятися не можна.

«Всі прекрасно пам’ятають ту саму погоджувальну раду, коли всі досягли консенсусу про те, що потрібно міняти виборчу систему, а потім на наступний день ми отримали те, що отримали, в стінах парламенту.

Для пропалених політиків це звична ситуація, але для людей, які сподіваються змінити складену політичну систему, це означає, що попереду ще тернистий шлях», – каже Разумков.

Також політик зазначив, що в команді Зеленського розуміють, як важливо для партії «Слуга народу» показати хороший результат на парламентських виборах. Адже президенту необхідна підтримка у Верховній Раді, це допоможе Зеленському нарешті приступити до тих змін, за які голосували українці.

За його словами, нова Верховна Рада повинна змінити схему роботу – новим політикам потрібно зробити так, щоб в парламент більше не йшли заробляти. Для цього достатньо прийняти низку законів з передвиборної кампанії Володимира Зеленського, які покликані прибрати корупційну складову.

«Якщо будуть помилки, ми будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб їх виправляти. Тут можна йти на радикальні методи, щоб український парламент очистився від тієї іржі, якої там накопичилося багато», – каже Разумков.

Також політик зазначив, що українців готові підтримати «Слугу народу» на парламентських виборах. Звичайно ж, це породжує пильну увагу з боку багатьох депутатів, які навіть роблять спроби домовиться, але, стверджує лідер партії, це не означає, що «Слуга народу» буде з ким-небудь домовлятися.

«Депутатів ми не беремо. Приходили депутати, задавали питання – тут все більш, ніж зрозуміло. Є критерії, які були озвучені, є принципи, з якими партія піде на парламентські вибори. Тим більше, передвиборна кампанія буде без «чорнухи» з нашого боку», – заявив Разумков.

Нагадаємо, нещодавно політична партія президента Володимира Зеленського отримала нового главу. Раніше партією керував Іван Баканов, а новим главою президентської партії «Слуга народу» став політичний радник глави держави Дмитро Разумков.

Разумков відразу оголосив, що партія «Слуга народу» готується до майбутніх парламентських виборів. «Партія піде на вибори.