Візит глави політради партії "Опозиційного платформа – За життя" Віктора Медведчука до президента Росії Володимира Путіна – це "дрібна політична технологія".

Таку думку висловив лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Він підкреслив, що громадяни України зрозуміють, в яких випадках мова йде про боротьбу за державу, а в яких – про політичний піар в різних його проявах.

На питання про те, як кого Медведчук їздив до Європарламенту, Разумков відповів: "Я не знаю, в якості кого він там був. Я знаю тільки, що президент не пропонував, не давав на це згоди і не давав дозволу на вчинення таких дій з боку політика, котрий відповідає за зовнішню політику нашої країни".

Як відомо, напередодні Медведчук зустрівся в Москві з Путіним, де вони обговорили "прямий контакт офіційного Києва і "влади" "ДНР" і "ЛНР".

Разумков заявляв, що Віктор Медведчук не представлятиме Україну на переговорах з Росією.

Додамо, що лідер пропрезидентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" почав розмовляти українською мовою. 

До цього на ефірах говорив російською. 

Пояснив, що перейде на українську, коли стане нардепом. Згодом знайшов ще одну причину – до моменту деокупації Донбасу і Криму. Разумков на кілька запитань відповів українською. 

Потім ведуча програми Наталія Мосейчук запитала в нього:

"Ви так органічно говорите українською мовою, що я спочатку навіть не помітила і мені сказала про це режисерська група. А що – щось посвятилося? Чи все-таки закон (про українську мову як державну)?"

Разумков одразу ж перейшов на російську: "Я гадаю, що я можу спокійно розмовляти і російською мовою, і українською мовою. 

"У мене була можливість поспілкуватися у Львові. Ми чудово спілкувалися із жителями Львова і українською мовою, і російською мовою. З деякими, з гостями західної столиці, довелося поспілкуватися англійською. Тому насправді я вчергове, об'їхавши всю країну, переконався, що ми досить непогано розуміємо одне одного, коли в цьому немає політики. І я впевнений, що ці питання – важливі. Але питання миру, стабільності, боротьби з корупцією сьогодні турбують людей набагато більше", – сказав Разумков.

Політик додав, що питання мови не так гостро стоїть і на Донбасі. 

"Минулого тижня мені довелося побувати в Луганській та Донецькій областях. Вас, можливо, це здивує, але і там говорив українською і російською мовами. І чудово мене розуміли, і ні в кого не було ніяких питань чи претензій щодо мови. Були претензії, що немає води, транспорту, щодо корупційних схем на лінії розмежування – хто у кого і за скільки возить, було багато інших претензій. Але те, на чому намагаються піаритися політики, воно було дуже другорядним. Я  думаю, що ці вибори це підтвердять. І ми зможемо знайти точки дотику, які дозволять нам з вами об'єднати цю державу і ніякі політичні технології на це не зможуть повпливати", – зазначив Разумков.